Infolinka:
+420 725 155 655

Banner č4

Velké golfové putování

Ocean Dunes Golf Club
Kings Island Golf <
Kings Island Golf <
Hanoj <
Ha Long Bay <
Ha Long Bay <
Saigon <
Saigon <
Vietnam Golf a Country Club <
Vietnam Golf a Country Club <
Dalat Golf Palace <
Dalat Golf Palace <
Phan Thiet <
Phan Thiet <
Ocean Dunes Golf Club <

Golfová tour spojená s poznávacím programem.

 • Základní informace o zájezdu:+

  Kód zájezdu VN GT 03
  Druh zájezdu golfový, poznávací
  Doprava letecky, v destinaci dle programu zájezdu
  Doba pobytu 15 dnů
  Strava dle programu zájezdu (S = snídaně, O = oběd, V = večeře)
  Přílet Hanoj
  Odlet Saigon
  Počet účastníků 2 a více osob
  Trasa zájezdu Hanoj - Ha Long - Saigon - Dalat - Phan Thiet - Saigon
  Cena zájezdu pro osobu: od 50 990 Kč
 • Program zájezdu:+

  Den 1: odlet z Prahy
  Den 2: Hanoj

  Přílet na mezinárodní letiště v Hanoji, kde na Vás bude čekat místní delegát naší CK. Transfer do hotelu. Po ubytování na hotelu a krátkém odpočinku procházka městem. Večer v Hanoji, individuální program.

  Den 3: Hanoj – King's Island Golf Resort (S)

  Snídaně v hotelu. Transfer do Dong Mo - King's Island Golf Resort. Unikátní golfové hřiště, rozkládající se na 350 hektarech je situováno 36km západně od Hanoje asi 45km od mezinárodního letiště Noi Bai. Je postaveno podél řeky Dong Mo, nedaleko Národního parku Ba Vi. Nacházejí se tu dvě osmnáctijamkové hřiště – Lakeside, které bylo otevřeno v roce 1993 a Moutainview otevřené v roce 2004. Hostům je k dispozici restaurace, klimatizovaný klubový dům, šatny, plně specializovaný obchod s golfovým vybavením, včetně půjčovny. Celodenní hra golfu. Večer v Hanoji, individuální program.

  Den 4: Hanoj – Ha Long Bay - Hanoj (S/O)

  Snídaně v hotelu. Transfer z Hanoji do zátoky Ha Long Bay. Toto místo je bezesporu největší přírodní atrakcí celého Vietnamu. Zátoka Ha Long byla zařazena do seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Po příjezdu, pěti hodinová plavba po odloučené a vznešené zátoce Ha Long Bay, oběd připraven přímo na lodi. Možnost koupání ve smaragdově zelené zátoce, návštěva jednu ze skvostných jeskyň. Návrat do Hanoje v odpoledních hodinách. Večer v Hanoji, individuální program.

  Den 5: Hanoj – King's Island Golf Resort (S)

  Snídaně v hotelu. Transfer do Dong Mo - King's Island Golf Resort. Celodenní hra golfu. Večer v Hanoji, individuální program.

  Den 6: Hanoj – Saigon (S). Odled do Saigonu

  Snídaně v hotelu. Transfer z hotelu na letiště v Hanoji a odlet do Saigonu. Transfer do hotelu v Saigonu. Po ubytování v hotelu a krátkém odpočinku následuje prohlídka města, která začne návštěvou památek jako je katedrál Notre Dame, prezidentský palác a muzea pozůstatků války. Večer v Saigonu, individuální program.

  Den 7: Saigon - Golf Country Club – Cu Chi (S)

  Snídaně v hotelu. Vietnam Golf & Country Club byl vybudován na náhorní plošině, ze které je nádherný výhled do celého okolí. Díky tomu, že je hřiště umístěno do vyšší nadmořské výšky a nachází se v blízkosti řeky je tu nižší velice příjemná teplota než bývá v okolí města. Tímto zde najdete naprosto ideální podnebí pro vaši golfovou hru.  Po obědě je plánován výlet k podzemním tunelům Cu Chi stranou od Tay Ninh, zhruba 65km od Saigonu. Cu Chi je venkovská čtvrť Saigonu kudy probíhalo bojiště během vietnamské války. Při prohlídce prozkoumáte vybudované tunely a ochutnáte casavu, což je druh hlavního jídla konzumovaného během války. Výlet končí návratem do Saigonu v odpoledních hodinách. Večer v Saigonu, individuální program.

  Den 8: Saigon - Dalat (S). Odled do Dalatu

  Snídaně v hotelu.Transfer z hotelu na letiště v Saigonu a odlet do Dalatu. Transfer do hotelu v Dalatu. Po ubytování v hotelu a krátkém odpočinku, je možnost hry na místním osmnáctijamkovém hřišti Dalat Golf Palace. Hřiště je mistrovským designerským kouskem a je naprosto přirozeně zakomponováno do okolní zvlněné krajiny. Obklopují ho borovicové háje a nabízí překrásný výhled na jezero Xuan Huong. Hřiště je vhodné pro hráče všech úrovní – čekají zde na vás široké greeny, pískové překážky či série jezírek. Kromě klubového domu je hostům k dispozici driving range, profesionální golfový obchod či stylová restaurace. Večer v Dalatu, individuální program.

  Den 9: Dalat Golf Palace – polodenní výlet po městě (S)

  Snídaně v hotelu. Polodenní hra na hřišti Dalat Golf Palace. Osmnáctijamkové hřiště založené v roce 1920 posledním vietnamským císařem Bao Daiem se nalézá 320 km severovýchodně od Saigonu. Po obědě je plánován výlet po městě. Večer v Dalatu, individuální program.

  Den 10: Dalat – Phan Thiet (S)

  Snídaně v hotelu. Po snídaní transfer do přímořského letoviska Phan Thiet do komplexu Novotel Ocean Dune Resort****. Pobyt u moře. Přímořské městečko Phan Thiet je proslulé velkou pláží Mui Ne, která je vzdálená 11km od města. Okolí je známé také svými písečnými dunami, které dosahují výši 30metrů a vlivem větru neustále mění svůj tvar.

  Den 11: PhanThiet - Ocean Dunes Golf Club (S)

  Snídaně v hotelu. Celodenní neomezená hra na 18ti jamkovém hřišti navrženém Nickem Faldou. Ocean Dunes Golf Club byl vybudován ve městě Phan Thiet (centrum provincie Binh Thuan). Toto prvotřídní osmnáctijamkové hřiště bylo v roce 2007 společností Asian Golf Monthly označeno jako 2. nejlepší hřiště v zemi. Rozkládá se nedaleko promenády v areálu luxusního hotelu Novotel. Hřiště je velice zajímavé pro všechny golfisty, kteří na hřišti ocení různé členitosti a překážky. Ocean Dunes Golf Club se podařilo citlivě propojit s půvabnou okolní krajinu a pobřežními písečnými dunami a tropickou vegetací. Příjemně zařízená klubovna a informovaný personál se postarají o profesionální péči a ničím nerušenou hru.

  Den 12: PhanThiet - Ocean Dunes Golf Club (S)

  Snídaně v hotelu. Tento den si můžete opět užít hřiště Ocean Dunes Golf Club navržené Nickem Faldou v krásné přímořském prostředí obklopené písečnými dunami. Pokud dáte přednost odpočinku, můžete relaxovat na pláži.

  Den 13: PhanThiet – Saigon (S)

  Snídaně v hotelu. Návrat do Saigonu. Večer v Saigonu, individuální program.

  Den 14: Saigon - Vietnam Golf a Country Club (S)

  Snídaně v hotelu. Cesta do Vietnam Golf a Country Clubu, celodenní hra golfu. Odpoledne v okouzlujícím Saigonu – Perle blízkého východu. Večer v Saigonu, individuální program.

  Den 15: Saigon, odlet do Prahy (S)

  Snídaně v hotelu. Volný program do odjezdu na letiště. Odlet do Prahy.

 • Cena zájezdu zahrnuje/nezahrnuje:+

  Cena zájezdu

  **
  Standard

  ***
  Superior

  ****
  First Class

  *****
  Deluxe

  2 - 3 osoby

  na dotaz

  64 990

  74 990

  -

  4 - 5 osob

  na dotaz

  55 990

  65 990

  -

  6 - 9 osob

  na dotaz

  53 990

  63 990

  -

  10 - 15 osob

  na dotaz

  52 990

  62 990

  -

  16 a více osob

  na dotaz

  50 990

  60 990

  -

  Cena zájezdu zahrnuje:
  • ubytování ve vybraných hotelích za osobu, klimatizované pokoje
  • stravu dle programu (S = snídaně, O = oběd, V = večeře)
  • doprava a přeprava klimatizovaným autobusem nebo minibusem (dle počtu účastníků)
  • servis partnerské CK v anglickém, německém nebo francouzském jazyce
  • vstupenky do všech navštěvovaných objektů dle programu
  • green fees dle programu včetně caddie
  • vnitrostátní leteckou přepravu, včetně letištních tax: Hanoj - Saigon, Saigon - Dalat
  • pojištění CK pro případ úpadku
  Cena zájezdu nezahrnuje:
  • mezinárodní leteckou přepravu, cena vždy včetně letištních tax a palivových příplatků, dle letecké společnosti a termínu odletu
  • vízum do Vietnamu
  • cestovní pojištění do Asie a pojištění léčebných výloh ECP
  • osobní výdaje

Zaujal Vás zájezd? Plánujete individuální cestu do Vietnamu?


[Poeskoeit navigaci]

Počasí Vietnam

Top Destinace

Phong Nha

Světové dědictví

Hoi An

Světové dědictví

My Son

UNESCO

Hue

Světové dědictví

Další destinace

Zasílání novinek

Pro zasílání informací o našich nejzajímavějších cenových nabídkách a službách vyplňte svůj E-mail.