Infolinka:
+420 725 155 655

Banner č4

Za perlami Vietnamu

Ha Long Bay

Chcete se koupat v průzračném moři a přitom podnikat dobrodružné cesty

Chcete-li si užít slunění se na písečných plážích, koupání v tyrkysově průzračném moři a přitom podnikat dobrodružné cesty, navštěvovat a zkoumat nové lokality, pak je pro Vás tento zájezd tou pravou volbou! Jedna z mnoha plánovaných cest je vyhlídková jízda oslnivým a pulsujícím Saigonem ležícím na jihu Vietnamu. Další výlet Vás zavede do skvostné lokality s velmi zajímavým systémem podzemních tunelů, pozůstatků vietnamské války – Cu Chi a plavba lodí v deltě řeky Mekong bude pro Vás jistě nezapomenutelným zážitkem. Leteckým transferem se ocitnete v městě Nha Trang s nádhernými plážemi, skvělou promenádou a podmanivým nočním životem. V programu ovšem nechybí ani návštěva okouzlujícího hlavního města Hanoj, které je fascinující a unikátní množstvím starobylých památek, francouzskou koloniální architekturou, buddhistickými chrámy a pagodami. Stejně jako starobylá městská čtvrť v Hanoji, tak je mimořádná i zátoka Ha Long Bay, která je bezesporu tou největší přírodní atrakcí a nejznámějším světově uznávaným přírodním dědictvím UNESCA ve Vietnamu. Navštívíte též provinční město Hue, situované ve Středním Vietnamu a také turisty oblíbené přístavní město Hoi An.

 • Základní informace o zájezdu:+

  Kód zájezdu VN PO 02
  Druh zájezdu poznávací
  Doprava letecky, v destinaci dle programu zájezdu
  Doba pobytu 12 dnů
  Strava dle programu zájezdu (S = snídaně, O = oběd, V = večeře)
  Přílet Hanoj
  Odlet Saigon
  Počet účastníků 2 a více osob
  Trasa zájezdu Hanoj – Ha Long Bay – Hue – Hoi An – Da Nang – Nha Trang –Saigon
  Cena zájezdu pro osobu: od 31 490 Kč
 • Program zájezdu:+

  Den 1: Odlet z Prahy
  Den 2: Přílet do Hanoje

  Přílet na mezinárodní letiště Noi Bai v Hanoji, kde na Vás bude čekat místní delegát naší CK. Transfer do hotelu. Po ubytování a krátkém odpočinku následuje zhruba hodinová okružní jízda po Starobylé čtvrti a městem. Uvítací večeře v místní restauraci, před kterou můžete sledovat představení tradičního vietnamského vodního loutkového divadla. Večer v Hanoji, individuální program.

  Den 3: Hanoj – zátoka Ha Long Bay – Hanoj (S,O)

  Snídaně v hotelu. Výjezd do zátoky Ha Long Bay. Denní program začíná pěti hodinovou plavbou lodí kolem romantické zátoky Ha Long Bay. Budete mít jedinečnou možnost zaplavat si ve smaragdově zelené zátoce a během plavby na lodi obdivovat skvostné ostrovy, ostrůvky a jeskyně rozseté po zátoce. Návrat do Hanoje v odpoledních hodinách. Večer v Hanoji, individuální program.

  Den 4: Hanoj – Hue (S,O) – Odlet z Hanoje do Hue

  Snídaně v hotelu. Program začíná ranní okružní jízdou Hanojí do níž jsou zahrnuty místa a památky jako je Ho Chi Minhovo mauzoleum, pagoda Jednoho pilíře, Prezidentský palác, muzeum výtvarného umění, Hočiminhova rezidence, dále pak návštěva Chrámu literatury, chrámu Ngoc Son ležící na ostrůvku v jezeře Navráceného meče a rušné staré čtvrti. Transfer na letiště, odlet z Hanoje do provinčního města Hue. Přílet do Hue, transfer do hotelu. Večer v Hue, individuální program.

  Den 5: Hue (S,O)

  Snídaně v hotelu. Plavba lodí po Voňavé řece, návštěva královského hrobu vládce Minh Manga, dále návštěva královské hrobky vládce Tu Duc, kde můžete vidět jak blahobytný byl způsob života tohoto vládce. Oběd na palubě Dračí lodi při zpáteční cestě do Hue, navštěva pagody Thien Mu, která je považována za symbol města Hue. Závěrem programu dne je možnost nákupu na známé tržišti Dong Ba. Večer v Hue, individuální program.

  Den 6: Hue – Hoi An (S,O)

  Snídaně v hotelu. Odjezd autokarem z Hue do Hoi An s několika zastávkami. První z nich bude v rybářské vesnici Lang Co, dále přes průsmyk Hai Van, poté zavítáme do Čamského muzea. Po příjezdu do Hoi An bude připraven oběd v místní restauraci. V odpoledního programu je plánována půldenní okružní jízda starobylým městem, ve kterém stále přetrvává životní styl minulosti a architektura dávných dob. Město je zapsáno do seznamu světového dědictví UNESCO. Večer v Hoi Anu, individuální program.

  Den 7: Hoi An – Da Nang – Nha Trang (S,O) – Odlet z Da Nangu do Nha Trangu

  Snídaně v hotelu. Transfer na letiště v Da Nangu, odlet do Nha Trangu. Po příletu, transfer do hotelu a ubytování na pokojích. Oběd v místní restauraci a odpoledne volný čas pro odpočinek na pláži, nebo pro nákupy. Večer v Nha Trangu, individuální program.

  Den 8: Nha Trang (S,O)

  Snídaně v hotelu. Den začíná výletem lodí na ostrov Tam, dále pak návštěvou mořského akvária pod širým nebem v Tri Nguyen, zastavíme se v rybářské vesnici. Oběd v místní restauraci. Odpolední plánovaná okružní jízda městem, návštěva věže Cham Ponagar, Ústavu moře a oceánií, ale také výběžku Hon Chong. Večer v Nha Trangu, individuální program.

  Den 9: Nha Trang –Saigon, (S,O) – Odlet z Nha Trangu do Saigonu

  Snídaně v hotelu. Transfer na letiště a odlet do Saigonu. Ubytování v hotelu. Program pokračuje okružní jízdou městem, návštěvou pagody Thien Hau, budovy hlavní pošty a katedrály Notre dame. Večer v Saigonu, individuální program.

  Den 10: Saigon – Tay Ninh – Cu Chi – Saigon (S,O)

  Snídaně v hotelu. Výlet do města Tay Ninh, které je hlavním sídlem sekty Cao Dai. Návštěva Cao Dai Holy See, kde je možnost zúčastnění se polední bohoslužby. Oběd v místní restauraci. Odpoledne návštěva zajímavého a pozoruhodného systému podzemních tunelů, pozůstatků Vietnamské války ve městě Cu Chi. Návrat do Saigonu, individuální program.

  Den 11: Saigon – Mekong – Saigon, (S,O)

  Snídaně v hotelu. Ráno odjezd z hotelu do delty řeky Mekong. Plavba na lodi po řece Mekong na ostrov Noc Phung, kde je pro Vás připraven oběd, můžete zde dále sledování ruční výrobu výrobků z kokosu. Plavba lodí pokračuje kolem přírodní zátoky a tiché provincie Ben Tre, která nabízí řadu zajímavostí – návštěva ovocných sadů, včelí farmy, kde můžete ochutnat přírodní med a medovinu. Návrat do Saigonu v odpoledních hodinách. Večer v Saigonu, individuální program.

  Den 12: Odlet do Prahy (S)

  Snídaně v hotelu. Volný čas na nakupování. Transfer na mezinárodní letiště Tan Son Chat v Saigonu, odlet do Prahy.

 • Cena zájezdu zahrnuje/nezahrnuje:+

  Cena zájezdu zahrnuje:
  • ubytování ve vybraných hotelích *** a více, klimatizované pokoje
  • stravu dle programu ( S = snídaně, O = oběd )
  • doprava a přeprava klimatizovaným autobusem nebo minibusem ( dle počtu účastníků )
  • servis partnerské CK v anglickém, německém nebo francouzském jazyce
  • vstupenky do všech navštěvovaných objektů dle programu
  • plavby lodí nebo motorovým člunem: Vinh Long, Nha Trang, Hue, zátoka Ha Long Bay
  • vnitrostátní leteckou přepravu, včetně letištních tax: Hanoj – Hue, Da Nang – Nha Trang, Nha Trang – Saigon
  • pojištění pro případ úpadku CK
  Cena zájezdu nezahrnuje:
  • mezinárodní leteckou přepravu, cena vždy včetně letištních tax a palivových příplatků, dle letecké společnosti a termínu odletu
  • vízum do Vietnamu
  • cestovní pojištění do Asie a pojištění léčebných výloh ECP
  • osobní výdaje

Zaujal Vás zájezd? Plánujete individuální cestu do Vietnamu?


[Poeskoeit navigaci]

Počasí Vietnam

Top Destinace

Phong Nha

Světové dědictví

Hoi An

Světové dědictví

My Son

UNESCO

Hue

Světové dědictví

Další destinace

Zasílání novinek

Pro zasílání informací o našich nejzajímavějších cenových nabídkách a službách vyplňte svůj E-mail.