Infolinka:
+420 725 155 655

Banner č4

Vietnamem za 12 dnů

Tay Ninh

Drahocenný čas s námi ušetříte díky létání a cestování převážně v nočních hodinách

Tento zájezd po Vietnamu je určený především pro ty cestovatele, kteří jsou omezeni časově, ale přesto chtějí navštívit a poznat z této země co nejvíce. Cesta kolem Vietnamu za nejvýznamnějšími lokalitami trvá pouze 12 dnů a věřte, že si s námi tento čas opravdu užijete. Do tohoto zájezdu jsou zahrnuty všechny nejznámější historické a přírodní památky, které je možné ve Vietnamu navštívit. Drahocenný čas s námi ušetříte díky létání a cestování převážně v nočních hodinách.

Objevování těch nejznámějších míst a památek Vietnamu

Hlavními cíly zájezdu jsou cesty za objevováním těch nejznámějších divů Vietnamu jako je například zátoka Ha Long Bay, která je největší přírodní atrakcí zapsaná na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. V programu zájezdu nechybí ani návštěva hlavního města Hanoje, okouzlujícího starého města, kde se střídá moderní architektura s francouzskou koloniální architekturou, nádhernými jezery, budhistickými chrámy a pagodami, mezi něž patří například pagoda Jednoho pilíře, nacházející se nedaleko Hočiminova mauzolea, dále pak Jezero Navráceného meče, kde mimo jiné spatříte chrám Ngoc Son. Dalším lákadlem je pak krásné provinční město Hue s nádherným Císařským palácem se Zapovězeným purpurovým městem. Turisty oblíbené je i malebné město Hoi An v jižní části Vietnamu kde uvidíte pozůstatky hinduistických chrámů a další dochované památky čamské kultury, starý japonský zastřešený most, nebo pagodu Phuc Kien. Návštěva rušného a pulsujícího města Saigonu na jihu Vietnamu bude pro Vás nezapomenutelným zážitkem. Tato asijská metropole nabízí nesčetné množství památek a lokalit k poznávání včetně bohatého nočního života.

 • Základní informace o zájezdu:+

  Kód zájezdu VN PO 09
  Druh zájezdu poznávací
  Doprava letecky, v destinaci dle programu zájezdu
  Doba pobytu 12 dnů / 11 nocí
  Strava dle programu zájezdu (S = snídaně, O = oběd, V = večeře)
  Přílet Saigon
  Odlet Hanoj
  Počet účastníků 2 a více osob
  Trasa zájezdu Saigon – Mekong – Da Nang – Hoi An – Hue – Hanoi – Ha Long Bay
  Cena zájezdu pro osobu: od 30 390 Kč
 • Program zájezdu:+

  Den 1.: Odlet z Prahy
  Den 2.: Přílet do Saigonu (V)

  Přílet na mezinárodní letiště Tan Son Chat v Saigonu, kde vás bude čekat místní delegát naší CK. Transfer do hotelu. Po ubytování a krátkém odpočinku následuje procházka městem. Navštívíme prezidentský palác, katedrálu Notre Dame, historickou budovu hlavní pošty, městskou radnici a další zajímavosti. Uvítací večeře v místní restauraci. Večer v Saigonu, individuální program.

  Den 3.: My Tho – delta Mekongu (S,O)

  Snídaně v hotelu. Celodenní výlet do delty řeky Mekong. Plavba lodí po řece Mekong, návštěva ostrůvků Thoi Son a sadu s exotickým ovocem. Ochutnávky čajů a místních vín. Návrat do Saigonu, večer individuální program.

  Den 4.: Cu Chi – Cao Dai (S,O)

  Snídaně v hotelu. Výlet do oblasti Cu Chi, známé podzemními tunely (systém tunelů propojuje Saigon až po hranici s Kambodžou). Výprava z Cu Chi do Tay Ninhu, hlavního svatostánku sekty Cao Dai. Návrat do Saigonu, večer individuální program.

  Den 5.: Saigon – Hoi An (S,O) ( Odlet ze Saigonu do Da Nangu )

  Snídaně v hotelu. Transfer na mezinárodní letiště Tan Son Nhat, odlet do Da Nangu. Uvítání na letišti v Da Nangu, odtud transfer do Hoi An. Cestou zastávka při které můžete obdivovat krásu Mramorových hor, další zastávka na oběd na pláži u Jihočínského moře. Po příjezdu do Hoi Anu bude zbytek dne určen individuálním programům. Můžete prozkoumat některé z krejčovských obchodů, nebo vyjet na 6 km vzdálenou pláž Cua Dai. Večer v Hoi Anu, individuální program.

  Den 6.: Hoi An (S,O)

  Snídaně v hotelu. Celodenní návštěva Hoi Anu. Návštěva pagody Phuc Kien, místního muzea, starobylého japonského zastřešeného mostu, historického domu Tan Ky, zasedací síně kongregace kantonských Číňanů, tržiště v Hoi An. Oběd a večeře v místní restauraci. Večer v Hoi Anu, individuální program.

  Den 7.: Hoi An – Hue (S,O) ( 150km )

  Snídaně v hotelu. Ráno odjezd do Hue. Cestou návštěva průsmyku Hai Van a pláže Lang Co. Příjezd do Hue, oběd v místní restauraci. Odpolední program: možnost zapojení se do cyklistického výletu po Hue a okolí, který se skládá z návštěvy Císařského paláce, Zapovězeného purpurového města a dalších památek. Individuální program, nocleh v hotelu.

  Den 8.: Hue – Hanoj (S,O) ( noční vlaková přeprava )

  Snídaně v hotelu. Plavba lodí po Voňavé řece, návštěva královského hrobu vládce Minh Manga, dále návštěva královské hrobky vládce Tu Duc, kde můžete vidět jak blahobytný byl způsob života tohoto vládce. Oběd na palubě Dračí lodi při zpáteční cestě do Hue, navštěva pagody Thien Mu, která je považována za symbol města Hue. Odpolední přejezd lůžkovým vlakem do Hanoje.

  Den 9.: Hanoj – zátoka Ha Long Bay (S,O,V)

  Předpokládaný příjezd do Hanoje je kolem páté hodiny ranní, transfer do zátoky Ha Long Bay. Ubytování v hotelu. Odpoledne určené pro individuální odpočinek. Večer možnost ochutnávky vietnamských specialit v jedné z místních restaurací.

  Den 10: zátoka Ha Long Bay – ostrov a národní park Cat Ba (S,O)

  Snídaně v hotelu. Denní program začíná pěti hodinovou plavbou lodí kolem romantické zátoky Ha Long Bay. Budete mít jednu jedinečných možností zaplavat si ve smaragdově zelené zátoce a obdivovat přitom skvostné ostrovy, ostrůvky a jeskyně rozseté po zátoce. Po obědě výprava na ostrov Cat Ba. Prozkoumání městského okrsku Cat Ba a návštěva Národního parku. Večer v Cat Ba, individuální program.

  Den 11.: Ostrov Cat Ba – Hanoj (S,O)

  Snídaně v hotelu. Místní trajektovou linkou se přepravit do Hai Phong, zhruba 3hodiny. Snídaně na palubě trajektu před příjezdem do Hai Phong. Krátká okružní jízda městěm, návrat do Hanoje. Výlet do etnologického muzea a bývalé věznice Hoa Lo. Večer v Hanoji, individuální program.

  Den 12. Hanoj (S,O)

  Snídaně v hotelu. Program začíná ranní okružní jízdou Hanojí do níž jsou zahrnuty místa a památky jako je Hočiminovo mauzoleum, pagoda Jednoho pilíře, Prezidentský palác, muzeum výtvarného umění, Hočiminova rezidence, dále pak návštěva Chrámu literatury, chrámu Ngoc Son ležící na ostrůvku v jezeře Navráceného meče a rušné staré čtvrti. Večer v Hanoji, individuální program.

  Den 13.: Odlet do Prahy (S)

  Snídaně v hotelu. Individuální program až do přepravy z hotelu na mezinárodní letiště Noi Bai, odlet do Prahy.

 • Cena zájezdu zahrnuje/nezahrnuje:+

  Cena zájezdu zahrnuje:
  • ubytování v hotelu *** a více za osobu, klimatizované pokoje
  • stravu dle programu ( S = snídaně, O = oběd, V = večeře )
  • vnitrostátní leteckou přepravu, včetně letištních tax: Saigon – Da Nang
  • dopravu a přepravu klimatizovaným autobusem, nebo minibusem (dle počtu účastníků)
  • vlakovou přepravu v lůžkovém vagónu, klimatizované kupe pro 4os.: Hue – Hanoj
  • vstupenky do všech navštěvovaných objektů dle programu
  • plavba lodí po Mekongu, Hue a v zátoce Ha Long Bay
  • expresní člun z Cat Ba do Hai Phong
  • servis partnerské CK v anglickém, německém nebo francouzském jazyce
  • pojištění pro případ úpadku CK
  Cena zájezdu nezahrnuje:
  • mezinárodní leteckou přepravu, cena vždy včetně letištních tax a palivových příplatků, dle letecké společnosti a termínu odletu
  • vízum do Vietnamu
  • cestovní pojištění do Asie a pojištění léčebných výloh ECP
  • osobní výdaje

Zaujal Vás zájezd? Plánujete individuální cestu do Vietnamu?


[Poeskoeit navigaci]

Počasí Vietnam

Top Destinace

Phong Nha

Světové dědictví

Hoi An

Světové dědictví

My Son

UNESCO

Hue

Světové dědictví

Další destinace

Zasílání novinek

Pro zasílání informací o našich nejzajímavějších cenových nabídkách a službách vyplňte svůj E-mail.