Infolinka:
+420 725 155 655

Banner č4

Vietnamem od severu k jihu

Mekong

Cesta kolem Vietnamu za 12 dnů

Tento zájezd je určen především cestovatelům, kteří chtějí za krátkou dobu vidět těch několik hlavních a nejvýznamnějších lokalit a historických památek Vietnamu. Cesta kolem Vietnamu za nejvýznamnějšími lokalitami trvá pouze 12 dnů a věřte, že si s námi tento čas opravdu užijete. Do tohoto zájezdu jsou zahrnuty všechny nejznámější historické a přírodní památky, které je možné ve Vietnamu navštívit.

Drahocenný čas ušetříte díky létání a cestování převážně v nočních hodinách

Drahocenný čas s námi ušetříte díky létání a cestování převážně v nočních hodinách. Hlavními tématy tohoto zájezdu jsou mimo jiné světově uznávaná přírodní rezervace zátoka Ha Long, zapsaná na seznamu přírodního a kulturního bohatství UNESCO, dále na severu Vietnamu navštívíme okouzlující hlavní město – Hanoj. Hanoj je fascinující svou starobylou čtvrtí s původně zachovalými ulicemi, unikátní francouzskou architekturou a řadou dalších historických památek. Další důležitou zastávkou bude město Hue, jakožto provinční město 18tého a 19tého století se známým Císařským palácem a Zapovězeným purpurovým městem. Neméně zajímavým místem na vaší cestě je malebné přístavní město Hoi An, které je turisty velmi oblíbené. Zájezd ukončíte návštěvou poslední lokality – pulsující a rušné metropole jižního Vietnamu, města Saigon.

 • Základní informace o zájezdu:+

  Kód zájezdu VN PO 03
  Druh zájezdu poznávací
  Doprava letecky, v destinaci dle programu zájezdu
  Doba pobytu 13 dnů
  Strava dle programu zájezdu (S = snídaně, O = oběd, V = večeře)
  Přílet Hanoj
  Odlet Saigon
  Počet účastníků 2 a více osob
  Trasa zájezdu Hanoj – zátoka Ha Long Bay – ostrov Cat Ba – Hue – Hoi An – Saigon
  Cena zájezdu pro osobu: od 30 690 Kč
 • Program zájezdu:+

  Den 1.: Odlet z Prahy
  Den 2.: Přílet do Hanoje ( V )

  Přílet na mezinárodní letiště Noi Bai v Hanoji, kde na Vás bude čekat místní delegát naší CK. Transfer do hotelu. Uvítací večeře v místní restauraci. Večer v Hanoji, individuální program.

  Den 3.: Hanoj ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Okružní cesta po Hanoji při které mimo jiné uvidíte chrám Ngoc Son, pojedete cyklokrosem po starobylé čtvrti, navštívíte starou pevnost, tržiště Dong Xuan, Hočiminova mauzoleum, pagodu Jednoho pilíře. Dále stihnete prohlídku chrámu Quan Thanh a pagody Tran Quoc. Oběd v místní restauraci. Odpolední návštěva etnologického muzea, Chrámu literatury – Quoc Tu Giam, první vietnamské univerzity. Večer v Hanoji, individuální program.

  Den 4.: Hanoj – zátoka Ha Long Bay – ostrov Cat Ba ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Výjezd do zátoky Ha Long Bay. Denní program začíná pěti hodinovou plavbou lodí kolem romantické zátoky Ha Long Bay. Budete mít jedinečnou možnost zaplavat si ve smaragdově zelené zátoce a během plavby obdivovat skvostné ostrovy, ostrůvky a jeskyně rozseté po zátoce. Odpoledne příjezd na ostrov Cat Ba, ubytování v hotelu. Večer v Cat Ba, individuální program.

  Den 5.: Cat Ba – Hanoj ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Okružní jízda městským okrskem Cat Ba, návštěva národního parku. Odpolední přeprava trajektem do Hai Phong, návrat do Hanoje. Večer v Hanoji, individuální program.

  Den 6.: Hanoj – Hue ( S, O ) – Odlet z Hanoje do Hue

  Snídaně v hotelu. Transfer na letiště, přelet do provinčního města Hue. Ubytování v hotelu. Výlet do Císařského paláce se Zapovězeným purpurovým městem a císařského muzea. Večer v Hue, individuální program.

  Den 7.: Hue ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Plavba po Voňavé řece do pagody Thien Mu. Návštěva královského hrobu vládce Minh Mang a o hrobky vládce Tu Duc, kde můžete obdivovat jak blahobytný život vedl tento vládce. Oběd v místní restauraci. Odpoledne možnost trávení volného času a nakupování na tržišti Dong Ba. Večer v Hue, individuální program.

  Den 8.: Hue – Hoi An ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Odjezd do města Hoi An, ve které stále přetrvává životní styl minulosti a které díky svým historickým památkám a architekturou dávných dob je zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Cestou zastávka na pláži Lang Co, průjezd průsmykem Hai Van, návštěva čamského muzea umění, Mramorových hor a pláže při pobřeží Jihočínského moře. Po příjezdu do Hoi An ubytování v hotelu. Večer v Hoi An, individuální program.

  Den 9.: Hoi An ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Celodenní putování po Hoi An. Návštěva pagody Phuc Kien, městského muzea, starobylého japonského zastřešeného mostu, historického domu Tan Ky, zasedací síně kongregace kantonských Číňanů, hoi-anské tržiště. Večer v Hoi An, individuální program.

  Den 10.: Hoi An – Da Nang – Saigon ( S, O ) – Odlet z Da Nangu do Saigonu

  Snídaně v hotelu. Transfer na letiště v Da Nangu, přelet do Saigonu. Ubytování v hotelu. Oběd v místní restauraci. Následuje okružní jízda, která zahrnuje návštěvu Velkého tržiště, panského sídla, válečného muzea. Večer v Saigonu, individuální program.

  Den 11.: Cu Chi – Cao Dai ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Výlet do města Tay Ninh, které je hlavním sídlem sekty Cao Dai. Návštěva Cao Dai Holy See, kde je možnost zúčastnění se polední bohoslužby. Oběd v místní restauraci. Odpoledne návštěva zajímavého a pozoruhodného systému podzemních tunelů, pozůstatků Vietnamské války ve městě Cu Chi. Návrat do Saigonu, individuální program.

  Den 12.: My Tho – delta Mekongu ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Výlet lodí v deltě řeky Mekong, plavba vodními kanály a tichými vesnicemi v My Tho. Oběd v zahradní restauraci. Při odpoledním návratu do Saigonu, návštěva pagody Vinh Trang. Večer v Saigonu, individuální program.

  Den 13.: Odlet do Prahy ( S )

  Snídaně v hotelu. Individuální trávení volného času do přepravy na letiště, odlet do Prahy.

 • Cena zájezdu zahrnuje/nezahrnuje:+

  Cena zájezdu zahrnuje:
  • ubytování ve vybraných hotelích *** a více, klimatizované pokoje
  • stravu dle programu ( S = snídaně, O = oběd, V=večeře )
  • doprava a přeprava klimatizovaným autobusem, nebo minibusem (dle počtu účastníků)
  • vnitrostátní letecká přepravu: Saigon – Da Nang
  • vlakovou přepravu : Hue – Hanoj
  • vstupenky do všech navšívených objektů dle programu
  • plavbu lodí po řece Mekong, v Hue a po zátoce Ha Long Bay
  • expresní loď z Cat Ba do Hai Phong
  • servis partnerské CK v anglickém, německém nebo francouzském jazyce
  • pojištění pro případ úpadku CK
  Cena zájezdu nezahrnuje:
  • mezinárodní leteckou přepravu, cena vždy včetně letištních tax a palivových příplatků, dle letecké společnosti a termínu odletu
  • vízum do Vietnamu
  • cestovní pojištění do Asie a pojištění léčebných výloh ECP
  • osobní výdaje

Zaujal Vás zájezd? Plánujete individuální cestu do Vietnamu?

Kontaktujte naší infolinku: +420 725 155 655 nebo napiše na info@ckmytravel.cz. Rádi zorganizujeme cestu vašich snů.

Potřebujete jen poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz.

[Poeskoeit navigaci]

Počasí Vietnam

Top Destinace

Phong Nha

Světové dědictví

Hoi An

Světové dědictví

My Son

UNESCO

Hue

Světové dědictví

Další destinace

Zasílání novinek

Pro zasílání informací o našich nejzajímavějších cenových nabídkách a službách vyplňte svůj E-mail.