Infolinka:
+420 725 155 655

Banner č4

Expedice Vietnam

Sapa

Objevte krásu a kouzlo přírodních a městských lokalit

Hlavním cílem zájezdu je objevovat krásu a kouzlo přírodních a městských lokalit jako je například zátoka Ha Long, která je zapsána v knize světového a kulturního dědictví UNESCO. Dále navštívíte okouzlující město Hanoj, unikátní svou francouzskou koloniální architekturou, nádhernými jezery, chrámy a pagodami.

Ha Noi, Sapa, Hue, Da Nang, Nha Trang, Da Lat, Saigon

Vaše cesta bude dále pokračovat objevováním unikátních lokalit ve střednímu Vietnamu. Návštěva starobylého města Hue, nádherných plážích v Nha Trangu, nebo klidného starého města Da Lat se Vám nesmazatelně vryje do paměti. Nesmíme zapomenout ani na návštěvu Chamského muzea a Mramorových hor v Da Nangu. Poslední zastávkou bude pulsující Ho Chi Minhovo město (Saigon), rušná metropole jižního Vietnamu.

 • Základní informace o zájezdu:+

  Kód zájezdu VN PO 10
  Druh zájezdu poznávací
  Doprava letecky, v destinaci dle programu zájezdu
  Doba pobytu 17 dnů
  Strava dle programu zájezdu (S = snídaně, O = oběd, V = večeře)
  Přílet Hanoj
  Odlet Saigon
  Počet účastníků 2 a více osob
  Trasa zájezdu Hanoj- Mai Chau – Ninh Binh – Hoa Lu – Hue – Hoi An – Nha Trang – Da Lat – Saigon
  Cena zájezdu pro osobu: od 38 750 Kč
 • Program zájezdu:+

  den 1.: Odlet z Prahy
  Den 2: Přílet do Hanoje (V)

  Přílet na mezinárodní letiště v Hanoji, kde na Vás bude čekat místní delegát naší CK. Transfer do hotelu. Po ubytování v hotelu a krátkém odpočinku následuje procházka městem a uvítací večeře ve vyhlášené hanojské restauraci. Večer v Hanoji, individuální program.

  Den 3: Okružní jízda Hanojí ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Okružní cesta po Hanoji při které mimo jiné uvidíte chrám Ngoc Son, pojedete cyklokrosem po starobylé čtvrti, navštívíte starou pevnost, tržiště Dong Xuan, Hočiminova mauzoleum, pagodu Jednoho pilíře. Dále stihnete prohlídku chrámu Quan Thanh a pagody Tran Quoc. Oběd v místní restauraci. Odpolední návštěva etnologického muzea, Chrámu literatury – Quoc Tu Giam, první vietnamské univerzity. Večer v Hanoji, individuální program.

  Den 4: Hanoj – Mai Chau, Sapa ( S, O, V )

  Snídaně v hotelu. Odjezd z hotelu v Hanoji na čtyřhodinovou cestu do Mai Chau. Po obědě, výprava do H´mongské vesnice Sa Linh, která je od Mai Chau hodinu jízdy, odtud začne pěší výprava do vesnice Hang Kia. Cesta trvá dvě a půl hodiny. Večeře v místní restauraci. Hostem večera bude menšinový kmen H´mongských obyvatel. Nocleh v Mai Chau.

  Den 5: Mai Chau ( S, O, V )

  Snídaně v hotelu. Po přátelském rozloučení s domorodci pokračuje cesta do vesnice Van za dalším dobrodružným. Setkáte se s dalšími místními etniky, cesta trvá zhruba 6hodin. Oběd a večeře zajištěn.

  Den 6: Mai Chau – Ninh Binh ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Dvouhodinová pěší cesta do vesnice Khoe, kde na Vás bude čekat odvoz do města Ninh Binh. Příjezd do Ninh Binh v pozdních odpoledních hodinách, ubytování v hotelu. Večer v Ninh Binh, individuální program.

  Den 7: Hoa Lu – Tam Coc – Hue ( S, O ) ( Noční vlaková přeprava s lůžkovým vagonem )

  Snídaně v hotelu. Návštěva citadely Hoa Lu, hlavní starověké sídlo Vietnamu za vlády dinastie Dinh a Le. Odpoledne na Vás čeká tříhodinová plavba za poznáním Tam Coc. V pozdních odpoledních hodinách přeprava vlakovým spojem do provinčního města Hue. Nocleh v pohodlém, lůžkovém vagonu první třídy.

  Den 8: Návštěva Hue ( S, O, V )

  Příjezd do Hue. Po ubytování a snídani, výjezd na okružní výlet na kole kolem Hue a okolí, návštěva Císařského paláce, Královského muzea, náhrobku vládce Tu Duc a tržiště Dong Ba. Oběd zajištěn v restauraci mezi jednotlivými prohlídkami památek. Večeře v restauraci.Večeře s kulturním programem při kterém se bude hrát a zpívat. Nocleh v hotelu v Hue.

  Den 9: Hue – Národní park Bach Ma ( S, O, V )

  Snídaně v hotelu. Odjezd z Hue v ranních hodinách. Čeká na Vás 55km dlouhá cesta do Národního parku Bach Ma. Pobyt v zapomenutém ráji zahrnuje též cestu do Hai Vuong Dai a také k 300m vysokému vodopádu Do Quyen. Nocleh bude pro změnu v hostinských domech situovaných v národním parku.

  Den 10: Národní park Bach Ma – Da Nang – Hoi An ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Před odjezdem z Národního parku Bach Ma bude ještě cesta k vodopádu Tri Sao a dále cesta pokračuje k jihu k pláži Lang Co. Zastávka u průsmyku Hai Van, kde můžete obdivovat krásu okolní krajiny. Pokračování cesty do Hoi An přes Da Nang, kde bude návštěva Chamského muzea. Večer v Hoi An, individuální volno.

  Den 11: Hoi An – Da Nang – Nha Trang ( S, O ) ( Odlet z Da Nangu do Nha Trang )

  Snídaně v hotelu. Transfer na letiště a odlet z Da Nangu do „plážového ráje“ v Nha Trang. Transfer a ubytování v hotelu v Nha Trangu. Oběd zajištěn v místní restauraci. Krátká návštěva chamské věže Ponagar, pogody Long Son. Večer v Nha Trang, individuální program.

  Den 12: Nha Trang ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Dopolední výlet lodí po moři. Návštěva Mořského institutu, prohlídka mořského akvária pod širým nebem v Tri Nguyen. Speciální oběd bude podáván přímo na lodní palubě. Opalování se a koupání na ostrově Tam. Večer v Nha Trang, individuální program.

  Den 13: Nha Trang – Da Lat ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Ráno odjezd z Nha Trangu do Da Latu. Cesta směřuje jižně od Nha Trangu kolem známé zátoky Cam Ranh Bay, návštěva věže Po Klong Garai Cham. Příjezd do Da Latu, „ města věčného jara „ v pozdních odpoledních hodinách. Krátká procházka kolem města. Večer v Da Latu, individuální program.

   

  Den 14: Da Lat ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Okružní jízda městem a okolí, návštěva pagody Lam Ty Ni, letního paláce krále Bao Dai, výstředního domu a vesnice menšinového kmenu Lat. Nakupování na tržišti Hoa Binh, popřípadě jiné individuální programy. Večer v Da Latu, individuální program.

  Den 15: Da Lat – Saigon ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Odjezd z Da Latu směrem na jih do Ho Chi Minhova města (Saigonu). Cesta trvá kolem 8hodin, zastávky na některých čajových nebo kávových plantáží. Oběd u Dambriského vodopádu. Příjezd do Hočiminova města v pozdních odpoledních hodinách. Ubytování v hotelu. Večer v Saigonu, individuální program.

  Den 16: Saigon ( S, O, V )

  Snídaně v hotelu. Půldenní okružní jízda městem, návštěva panského sídla, Pagody starého vládce a tržiště Ben Thanh. Po obědě v místní restauraci individuální program. Večeře na rozloučenou bude pro Vás podávána na lodi při plavbě po řece Saigon. Večer v Saigonu, individuální program.

  Den 17: Odlet do Prahy ( S )

  Snídaně v hotelu. Individuální program do doby přepravy na mezinárodní letiště Tan Son Nhat. Odlet do Prahy.

 • Cena zájezdu zahrnuje/nezahrnuje:+

  Cena zájezdu zahrnuje:
  • ubytování v hotelu *** a více, klimatizovaných pokojích
  • stravu dle programu ( S = snídaně, O = Oběd, V = večeře )
  • vnitrostátní leteckou přepravu z Da Nangu do Nha Trangu
  • vlaková přeprava: Hanoj – Hue
  • jízdné za plavby lodí v Hoa Lu, Hue a Nha Trangu.
  • kompletní doprava a přeprava klimatizovanými autobusy, eventuálně minibusem ( dle počtu účastníků )
  • servisní poplatky, pokojová cla a manipulace se zavazadly
  • vstupenky do všech navštěvovaných objektů dle programu
  • pojištění CK proti úpadku
  Cena zájezdu nezahrnuje:
  • mezinárodní leteckou přepravu, cena vždy včetně letištních tax a palivových příplatků, dle letecké společnosti a termínu odletu
  • vízum do Vietnamu
  • cestovní pojištění do Asie a pojištění léčebných výloh ECP
  • osobní výdaje

Zaujal Vás zájezd? Plánujete individuální cestu do Vietnamu?

Kontaktujte naší infolinku: +420 725 155 655 nebo napiše na info@ckmytravel.cz. Rádi zorganizujeme cestu vašich snů.

Potřebujete jen poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz.

[Poeskoeit navigaci]

Počasí Vietnam

Top Destinace

Phong Nha

Světové dědictví

Hoi An

Světové dědictví

My Son

UNESCO

Hue

Světové dědictví

Další destinace

Zasílání novinek

Pro zasílání informací o našich nejzajímavějších cenových nabídkách a službách vyplňte svůj E-mail.