Infolinka:
+420 725 155 655

Banner č4

7 Vietnamských dnů

Hue

Hlavním cílem zájezdu jsou cesty za poznáním přírodních krás a divů Vietnamu. Příkladem je okouzlující zátoka Ha Long Bay, která je jedním z pěti přírodních rezervací zapsaná do seznamu světově kulturního dědictví UNESCO. Dalším cílem na cestě je okouzlující město Hanoj, které je unikátní především bulváry lemovanými stromy, svou francouzskou koloniální architekturou, nádhernými jezery, chrámy a s nesčetným počtem pagod. Dále Chrám literatury Quoc Tu Giam – první vietnamská univerzita, to vše a více se nachází v hlavním městě Hanoj. Další cesta směřuje postupně ke střednímu a jižnímu Vietnamu. Návštěva provinčního města Hue, které patří díky svým starobylým památkám na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Následuje návštěva Čamského muzea a Mramorových hor v Da Nangu a jako poslední navštívíte oslnivé město Saigon.

 • Základní informace o zájezdu:+

  Kód zájezdu VN PO 07
  Druh zájezdu poznávací
  Doprava letecky, v destinaci dle programu zájezdu
  Doba pobytu 8 dnů
  Strava dle programu zájezdu (S = snídaně, O = oběd, V = večeře)
  Přílet Hanoj
  Odlet Saigon
  Počet účastníků 2 a více osob
  Cena zájezdu pro osobu: od 23 490 Kč
 • Program zájezdu:+

  Den 1.: Odlet z Prahy
  Den 2.: Hanoj – zátoka Ha Long Bay ( V )

  Přílet na mezinárodní letiště Noi Bai v Hanoji. Místní delegát naší CK Vás přivítá již na letišti. Transfer do zátoky Ha Long Bay po východní dálnicí přes provincie Hai Hung. Příjezd do Ha Long v odpoledních hodinách. Uvítací večeře v restauraci Kim Hang. Večer v Ha Long, individuální program.

  Den 3.: zátoka Ha Long Bay – Hanoj ( S, O, V )

  Snídaně v hotelu. Výlet lodí po zátoce Ha Long Bay, plavba kolem ostrovů a ostrůvků jako je ostrov Bojovných kohoutů, Želví ostrov, Kamenná západka atd. Návštěva jeskyní Dau Go a Thien Cung během plavby. K obědu se budou podávat čerstvé dary moře přímo na palubě lodě. Vylodění po zhruba pěti hodinách, transfer do Hanoje. Večeře v místní restauraci. Večer v Hanoji, individuální program.

  Den 4.: Hanoj ( S, O, V )

  Snídaně v hotelu. Program třetího dne začíná okružní jízdou Hanojí, městem jezer, stromy zastíněných bulvárů a veřejných parků. Následuje návštěva Hočiminovo muzea a mauzolea, pagody Jednoho pilíře, prohlídka Chrámu literatury, jezera Navráceného meče, hanojské opery a katedrály sv. Josefa. Oběd zajištěn v místní restauraci. Sledování představení tradičního vietnamského umění – vodního loutkového divadla, ojedinělého umění pro oblast Severního Vietnamu. Večeře se bude podávat formou bufetu ve vyhlášené restauraci Sen. Večer v Hanoji, individuální program. Noc v Hanoji.

  Den 5.: Hanoj – Hue ( S, O, V ) – Odlet z Hanoje do Hue

  Snídaně v hotelu. Individuální program do času přepravy na letiště. Odlet z Hanoje do Hue. Přílet na letiště v Hue v času po obědě, kde na Vás bude čekat místní průvodce. Transfer do hotelu. Návštěva starobylého Císařského paláce se Zapovězeným purpurovým městem, královských hrobů vládců Tu Duc a Khai Dinh. Večeře v místní restauraci. Večer v Hue, individuální program.

  Den 6.: Hue – Da Nang – Hoi An ( S, O, V )

  Snídaně v hotelu. Dopolední výlet lodí po řece Huong Giang k pagodě Thien Mu. Odjezd z Hue do Da Nangu, cesta na jih kolem průsmyku Hai Van a pobřeží Lang Co. Po příjezdu do Da Nangu, návštěva Čamského muzea, Mramorových hor a pobřeží Jihočínského moře. Oběd a večeře v hoianských restauracích. Večer v Hoi Anu, individuální program.

  Den 7.: Hoi An - Da Nang – Hočiminovo Město ( Saigon ) ( S, O, V ) Odlet z Da Nangu do Saigonu

  Snídaně v hotelu. Transfer na letiště v Da Nangu. Ranní let z Da Nangu do Saigonu. Přílet na letiště Tan Son Nhat, kde na Vás bude čekat průvodce. Transfer do hotelu. Vyhlídková jízda po městě a návštěva Velké tržiště, katedrály Notre Dame, hlavní pošty, městské radnice, válečného muzea, tržiště Ben Thanh a Binh Tay a pagody Thien Hau. Večeře na palubě lodi při plavbě po řece Saigon. Večer v Saigonu, individuální program.

  Den 8.: Hočiminovo Město ( Saigon ) – Tay Ninh – Cu Chi ( S, O )

  Snídaně v hotelu. Výlet do Tay Ninh, návštěva mohutného chrámu Cao Dai. Oběd v místní restauraci. Odpoledne pokračuje cesta do podzemních tunelů Cu Chi. Návrat do Saigonu, transfer na mezinárodní letiště. Odlet do Prahy.

 • Cena zájezdu zahrnuje/nezahrnuje:+

  Cena zájezdu zahrnuje:
  • ubytování ve vybraných hotelích *** a více, klimatizované pokoje
  • stravu dle programu ( S = snídaně, O = oběd, V = večeře )
  • dopravu a přepravu klimatizovaným autobusem, eventuálně minibusem ( dle počtu účastníků )
  • servis partnerské CK v anglickém, německém nebo francouzském jazyce
  • vstupenky do všech navštěvovaných objektů dle programu
  • plavbu lodí po zátoce Ha Long Bay a Voňavé řece v Hue
  • vnitrostátní leteckou přepravu: Hanoj – Hue, Da Nang – Hočiminovo Město
  • pojištění záruky pro případ úpadku CK
  Cena zájezdu nezahrnuje:
  • mezinárodní leteckou přepravu, cena vždy včetně letištních tax a palivových příplatků, dle letecké společnosti a termínu odletu
  • vízum do Vietnamu
  • cestovní pojištění do Asie a pojištění léčebných výloh ECP
  • osobní výdaje

Zaujal Vás zájezd? Plánujete individuální cestu do Vietnamu?

Kontaktujte naší infolinku: +420 725 155 655 nebo napiše na info@ckmytravel.cz. Rádi zorganizujeme cestu vašich snů.

Potřebujete jen poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz.

[Poeskoeit navigaci]

Počasí Vietnam

Top Destinace

Phong Nha

Světové dědictví

Hoi An

Světové dědictví

My Son

UNESCO

Hue

Světové dědictví

Další destinace

Zasílání novinek

Pro zasílání informací o našich nejzajímavějších cenových nabídkách a službách vyplňte svůj E-mail.